Приведи подругу в будь-яку з програм та отримай бонус – 1000 грн. Кількість подруг не обмежена.
Запитуючи «як стати сурогатною матір'ю», Вам слід вивчити всі нюанси та тонкощі проведення процедури.
На жаль, для багатьох сімейних пар у нашій країні сурогатне материнство — єдина можливість для того, щоб мати власну дитину. Попри високу ціну, сурогатне материнство є досить поширеною процедурою. Тисячі жінок не в змозі самостійно виносити малюка через проблеми зі здоров'ям. Якщо Ви відчуваєте в собі бажання та сили для того, щоб допомогти їм та стати сурогатною мамою, звертайтесь до нашого Агентства! Понад двісті сурогатних матусь вдало народили малюків для найщасливіших батьків. Ми любимо наших сурмам і дбаємо про них повною мірою. Ви можете бути впевнені, що з нами все пройде максимально комфортно та легко. Вам буде надано особистого куратора, який піклуватиметься про Вас і допомагатиме у розв'язанні будь-яких питань 24 години на добу.
Насамперед Ви повинні усвідомлювати всю покладену на Вас відповідальність. Сумніви у готовності передати народжену дитину її генетичним батькам повністю виключені. У період проведення програми необхідно відмовитися від куріння та вживання алкоголю, вести здоровий спосіб життя та чітко виконувати всі вказівки фахівців, які спостерігатимуть Вашу вагітність. Вам потрібно буде відвідувати всі призначені прийоми лікаря без запізнень. Під час вагітності Ви повинні завжди бути на зв'язку з куратором. Усі виїзди за межі місця постійного проживання погоджуються з куратором та гінекологом, який спостерігає вагітність.
Вагітність при сурогатному материнстві практично не відрізняється від природної, проте є нюанси. Вони пов'язані насамперед з тим, що в перші місяці Вам потрібно буде приймати гормональні препарати, які необхідні для повноцінного розвитку та підтримання вагітності. У жодному разі не можна самостійно припиняти їх приймання.
Вам слід бути готовими до того, що в період вагітності можливі різні ускладнення (викидні, позаматкова вагітність, кесареве тощо) Ви повинні заздалегідь вирішити, хто зможе посидіти з Вашою дитиною, якщо потрібно буде лягти до лікарні.
Якщо Ви перебуваєте в офіційному шлюбі, знадобиться надати клініці, яка проводить процедуру перенесення ембріонів, нотаріально завірену згоду чоловіка на участь Вас у програмі сурогатного материнства.
Сурогатне материнство – етапи процедури. Дедалі більше молодих та здорових дівчат сьогодні заявляють – хочу стати сурогатною матір'ю в Україні. Таке рішення може бути викликано різними причинами, але здебільшого їх кілька. Деякі мають позитивний досвід вагітності й готові пройти цей цікавий етап знову, щоб ощасливити пару, яка не здатна самостійно завести дитину. Питання «Сурогатне материнство, скільки платять?» грає не останню роль, але було б помилкою припускати, що дівчата, готові до штучного запліднення, прямують лише за матеріальною вигодою. Починати розмови про таку роботу слід з'ясувати причини.
Найчастіше звертаються за допомогою пари, в яких жінка не має матки або її порожнину була деформована через різні захворювання. Також може спостерігатися спайка порожнини матки, яка нині не піддається ефективному лікуванню. Тяжкі захворювання внутрішніх органів часто призводить до того, що вагітність стає протипоказаною. Також процедура може бути потрібна тим, хто зіткнувся з невдалими спробами ЕКЗ.
Для дівчат 38-40 років підберемо програму за індивідуальними умовами після затвердження доктором. Залишайте заявку і ми зв'яжемося з Вами.
Підготовча стадія. Часто сьогодні можна чути «хочу стати сурогатною матір'ю» від молодих дівчат. Але треба розуміти, що для проведення подібної процедури підходять далеко не всі:
Важливим моментом є й те, що сурогатна мама – це жінка, яка згодна брати участь у програмі на добровільній основі. У більшості випадків такою людиною виступають близькі подруги або родички, але все частіше вибір падає на зовсім сторонніх жінок. Для кожної пари нескладно знайти відповідну кандидатуру, яка відповідає побажанням та уподобанням клієнтів.
Коли всі питання щодо майбутніх процедур буде вирішено, дівчина, яка вирішила стати сурогатною мамою, має пройти обов'язкове обстеження. У ході процедур необхідно визначити групу крові, пройти низку аналізів, включаючи ВІЛ та гепатити, а також перевірити наявність інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Синхронізація генетичної та сурогатної матері. Для тих, хто ухвалив рішення стати сурогатною матір'ю, дуже важливо отримати позитивні результати обстеження на попередньому етапі. Якщо жінка абсолютно здорова, їй доведеться пройти першу серйозну процедуру, яка полягає в гормональній синхронізації. Ця стадія необхідна саме для того, щоб досягти зрілості матки, де і буде розташовуватися ембріон.
Ті, хто бажають стати сурогатною мамою, повинні пройти гормональний курс приймання препаратів, вплив яких призводить до дозрівання шару матки. Синхронізацію можна проводити у натуральному циклі. На даному етапі забезпечується повний контроль за рівнем гормонів, а також потрібно виконати УЗД-моніторинг стану матки та яєчників. Жінка у цей період не повинна використовувати гормональні контрацептиви, а обмежуватися лише бар'єрними методами.
Стати сурогатною мамою в Україні нескладно. Як тільки синхронізації вдасться досягти, потрібно провести стандартну процедуру ЕКЗ, яка вже стала досить стандартною. У рамках її виконання ембріони, які вдалося отримати з генетичного матеріалу батьків, мають бути поміщені в матку жінки, яка їх виношуватиме. Сам процес дуже швидкий і не спричиняє хворобливих відчуттів.
Запліднення. Сьогодні стати сурогатною матір'ю може будь-яка здорова жінка, яка має дитину. Яйцеклітину генетичної матері ембріологи запліднюють за допомогою сперматозоїдів батька. Особливістю процедури є те, що вона протікає у лабораторних умовах. Протягом 5 діб ембріологи щодня спостерігають за розвитком ембріонів.
Стати сурогатною матір'ю, ціна якої досить висока, прагнуть багато хто. Це дозволяє іншим сім'ям стати батьками.
Перенесення ембріонів. Наступним етапом стає перенесення ембріонів у порожнину матки. Тим, хто каже, хочу бути сурогатною матір'ю, залишиться лише пройти коротку процедуру, за якої використовується катетер, заповнений рідиною, що містить ембріони. З його допомогою вони будуть обережно введені в матку, а дівчині не доведеться відчувати дискомфорту.
Бажання стати сурогатною мамою є досить поширеним, адже подібна процедура добре оплачується. У більшості випадків достатньо ввести два ембріони, але якщо імплантація має невисокі шанси, то може використовуватися і більша кількість запліднених клітин.
Як стати сурогатною мамою? Відмінне питання, на яке можна знайти відповідь на нашому сайті. Після перенесення ембріонів залишається забезпечити гормональну підтримку за допомогою всіх необхідних препаратів.
Коли буде відомим результат? Якщо ви твердо вирішили, що хочете стати сурогатною мамою в Україні, то сміливо звертайтесь до нашої агенції, яка допоможе вам здійснити мрію.
Для діагностики вагітності за два тижні після перенесення ембріонів необхідно здати кров на гормон ХГЛ. Ультразвук можна проводити через 3 тижні з моменту початку вагітності, і цей метод є найкращим засобом для її підтвердження. Протягом усього цього періоду дівчина має бути під контролем лікарів.
Про те, як стати сурогатною матір'ю, ви зможете дізнатись у наших менеджерів. Детальна консультація дозволяє уточнити всі моменти, а також отримати правдиву інформацію про процедуру. Обов'язковим моментом є складання офіційного документа, в рамках якого відбуватиметься співпраця між сурмамою та генетичними батьками. Договір приділяє увагу кожному аспекту, що у результаті стає гарантією того, що обидві сторони зможуть досягти бажаного результату. Як стати сурогатною мамою в Україні? Відповідь шукайте на нашому сайті.
Необхідно також усвідомлювати той факт, що жінка, яка погодилася на участь у програмі сурогатного материнства, не має права на дитину. Тому ті, хто вирішив стати сурмамою в Україні, мають бути готовими до того, що після пологів вони ніколи не побачать малюка. Це може бути досить складно, тому жінка має попередньо оцінити свій моральний стан, чи зможе вона впоратися з такою відповідальністю. Також у нашій агенції можна поспілкуватися з психологом, який зможе дати професійні рекомендації.
Скільки одержують сурогатні матері? У кожному конкретному випадку йдеться про суворо зазначену суму. Дізнатися, скільки платять за сурогатне материнство без проходження відповідної консультації та обстеження, буде складно. До того ж процес вагітності дуже складно передбачити. Так, якщо народжуються двійнята, то й вартість виношування збільшується. Скільки отримує сурогатна мати після пологів? Зазвичай, ця сума становить кілька тисяч доларів. Але необхідно розуміти, що в процесі самого виношування ті, хто вирішили стати сурогатною мамою, одержують певні виплати на витрати та харчування.
Якщо ви звернулися до нас, то можете бути впевнені, що отримаєте максимальний догляд, а також повний захист своїх прав, оформлених документально. Наші фахівці розкажуть про те, як стати сурогатною матір'ю в Україні, а також дадуть відповіді на всі ваші запитання. Ми працюємо вже багато років, тому відповідально ставимося до власної репутації. Скільки платять сурогатній матері, а також інші питання ви зможете поставити нашим консультантам, які дадуть точну відповідь та допоможуть у прийнятті цього відповідального рішення.