Важная фраза про этот бизнес
  • +38 (050) 331-25-25
  • Рус
  • Укр
Донорство яйцеклітин (ооцитів) Київ ціна, стати донором яйцеклітини
  • Про нас
  • Донорство яйцеклітин
  • Сурогатне материнство
  • Контакти
  • Запитання-відповіді
  • Відгуки
  • Статті
  • Рус Укр
  • Главная
  • Послуги
  • Донорство яйцеклітин

Донорство яйцеклітин

10 років
Наша агенція займається супроводом програм сурогатного материнства в Україні з 2011 року
24 години
Особистий куратор, який буде доступний для Вас 24 години й надаватиме всю необхідну допомогу та підтримку
200 матусь
Понад двісті сурогатних матусь благополучно народили малюків для найщасливіших батьків

З самого народження в організмі жінки закладено приблизно 400 тис. незрілих статевих клітин (ооцитів), але протягом менструального циклу лише одна з тисячі (всього не більше 400) досягає дозрівання і може бути запліднена. Іншими словами, щомісяця в жіночому організмі починається процес розвитку одночасно кількох ооцитів, після закінчення якого відбувається овуляція, тобто вихід однієї дозрілої яйцеклітини з яєчника. Недозрілі статеві клітини атрофуються, втрачають можливість бути заплідненими та виводяться з менструальною кров'ю.

Щомісяця в жіночому організмі природно дозріває яйцеклітина, запліднення якої призводить до зародження ембріона і, як наслідок, вагітності. Незапліднена ж яйцеклітина виводиться під час менструації.

На жаль, природні процеси, що описуються, можуть не відбуватися в жіночому організмі з певних причин, і тоді настає безпліддя, тобто нездатність зачати дитину. У цьому випадку багато пар замислюються про необхідність звернутися за допомогою до донора.

Рішення «стати донором ооцитів» — одне з найблагородніших рішень у житті будь-якої жінки. Маючи щастя материнства, подарувати шматочок цього щастя безплідній сім'ї - це вчинок, воістину гідний поваги. Участь у програмі донорства ооцитів — це можливість подарувати нове життя цьому світу та надати неоціненну допомогу жінкам, які дуже потребують Вас.

Донорство яйцеклітин гідно оплачується, Ваша винагорода становитиме від 30000 грн. Ви гарантовано отримаєте винагороду незалежно від кількості отриманих яйцеклітин та результатів запліднення.

Розглядаючи можливість участі в подібній програмі, донори часто запитують, чи позначиться процедура на їх здоров'ї та які можливі ускладнення. Лікарі-репродуктологи стверджують, що за відсутності протипоказань до донації, правильного виконання призначень та рекомендацій лікаря, ризики для здоров'я є мінімальними та становлять близько 0,01%.

Вимоги до донорів:

  • вік від 18 до 30 років;
  • наявність власної дитини;
  • приємна зовнішність;
  • відсутність генетичних та гінекологічних захворювань;
  • відсутність лактиції мінімум 3 цикли;
  • відсутність шкідливих звичок.

Донор яйцеклітини

Донор яйцеклітиниДонорство яйцеклітин.Останнім часом донорство яйцеклітин стало звичним явищем та загальноприйнятою практикою. Передати свою яйцеклітину іншій жінці – це допомогти їй стати матір'ю та зробити її щасливою. Така справа є благородною і повністю виправданою з усіх точок зору дією, адже її мета – це дати світові нове життя

Протягом одного місяця в організмі жінки виробляється одна зріла яйцеклітина, яка під час менструації все одно стане втраченою. Донор яйцеклітини має можливість пройти попередні обстеження, здати всі необхідні аналізи та виконати свою місію.

Донорство яйцеклітин (ооцитів) - процес абсолютно безболісний, який не приносить негативних відчуттів і не викликає негативних емоцій. Якщо жінка вирішила: «брати участь у програмі донорства та розв'язати фінансові проблеми», побоюватися і хвилюватися їй нема за що. Для її організму ніяких неприємних явищ не буде, якщо, звичайно, лікарі не матимуть заперечень після проведеного обстеження та здачі аналізів.

Донор ооцитів

Донор ооцитів не витратить для проведення медичних досліджень багато часу. Мало того, перед тим як стати донором яйцеклітини, жінці не доведеться кардинально змінювати спосіб життя і на її професійній чи громадській діяльності цей процес жодним чином не позначиться. Позитивним моментом стане і те, що після обстеження жінка отримає всю інформацію щодо власного здоров'я. Донор яйцеклітини приймає деякі гормональні препарати, необхідні для овуляції, але вони є абсолютно нешкідливими, оскільки по природі відповідають нормальному гормональному тлі, і навіть позитивно позначаться на загальному стані та самопочутті.

Деякі жінки побоюються, що донація яйцеклітин принесе їй неприємні наслідки в майбутньому, і такі переживання змушують її довго роздумувати, не наважуючись на цей крок. Однак цей процес не чинить шкідливого впливу і вже в наступному після пункції менструальному циклі ваша репродуктивна функція повністю відновлюється.

Донори яйцеклітин передають набір жіночих хромосом. Але майбутня дитина отримає також генетичну інформацію від батька, і її подальше дозрівання відбуватиметься у нерозривному та постійному зв'язку з його майбутніми батьками. Будь-яких моральних бар'єрів, таким чином, у тих, хто вирішив стати донором яйцеклітини, немає і не може бути. Це – необхідний крок, але кульмінацією всього процесу вагітності стане народження дитини, тому материнський обов'язок виконуватиме лише жінка-реципієнт.

Для багатьох жінок донація яйцеклітини – єдиний шанс стати матір'ю. Відсутність яйцеклітин може бути спричинена передчасною менопаузою. Якщо вона настане раніше, ніж зазвичай це відбувається, завагітніти не вдасться. Тому донорство яйцеклітини стане для жінки справжнім порятунком, завдяки якому їй вдасться відчути себе повноцінною, виконати своє призначення – дати нове життя. Причини неможливості стати матір'ю можуть бути у виникненні пухлин, і проведених внаслідок цього операцій. Відновившись після хірургічного втручання, жінка не зможе мати дітей.

Як стати донором яйцеклітини

Как стать донором яйцеклеткиХто може стати донором. Тим жінкам, які цікавляться, як стати донором яйцеклітини, слід знати, що головне мати яскраво виражене бажання, і при цьому:

    • мати вік 18-30 років; бути матір'ю, народивши повністю здорову дитину;
    • не мати протипоказань та шкідливих звичок;
    • відрізнятися хорошим психічним станом та здоров'ям, а також привабливою зовнішністю;
    • пройти всі необхідні обстеження та аналізи, що підтверджують готовність до донації.

    Жінка, яка забажала стати донором, проходить курс стимуляції. Його призначення – стимулювати дозрівання кількох яйцеклітин, оскільки не всі можуть бути використані для передачі реципієнту. Спостереження при цьому здійснюється за допомогою проведення сеансів ультразвукового дослідження та здачі аналізів, у тому числі на резус-фактор, гепатит, а також дослідження на токсоплазмоз та цитомегаловірус..

    Донорство яйцеклітини. Наслідки.

    Чого не слід побоюватися донорам.

    Цікавлять також тих, хто вирішив здійснити донорство яйцеклітини, наслідки від донації. На цьому варто зупинитись докладніше. Багато жінок начиталися і наслухалися відвертих міфів і сприйняли їх настільки болісно, ​​що сумнівалися у правильності свого рішення. Безумовно, цю процедуру, скажімо прямо, легкою не назвеш. Адже вона включає і моральну, і медичну підготовку, яка передбачає приймання гормональних засобів. Але жодних загроз організму донорство не несе.

    Деякі жінки висловлюють сумніви в тому, що вони зможуть після донації мати своїх дітей. Але репродуктивна функція організму забезпечить появу нових клітин протягом місяця, і вже після пункції можна планувати вагітність.

    Є й такі жінки, які вважають, що після таких процедур вони неодмінно наберуть вагу. Але це – звичайнісінький міф. Все залежить від організму, і навіть якщо вийде так, що донор набере кілька зайвих кілограмів, після завершення програми все повернеться до попередніх показників.

    Предметом побоювання є і те, що доводиться приймати гормональні препарати. Але курс підбирається досвідченим лікарем, який має багаторічний досвід роботи. Він подбає про те, щоб такий прийом відповідав усім наявним особливостям організму, тому переживати немає жодних підстав

    Через три місяці жінка знову може ставати донором. Донор яйцеклітини, ціна послуг якого є переважно договірною, отримає і моральне задоволення, і матеріальну винагороду. Це стане чудовим стимулом для жінки, яка зважилася на такий шляхетний крок.

    На донорство яйцеклітин ціна визначається приблизно на суму 30 тисяч гривень за пункцію. Вона не залежить від результатів запліднення та загальної кількості отриманих яйцеклітин. При цьому кожна жінка матиме свого особистого куратора, який постійно буде готовий надати будь-яку як медичну, так і консультаційно-роз'яснювальну допомогу.

    Наша компанія працює на території України вже кілька років. Починаючи з 2011 року, понад двісті жінок стали щасливими матерями завдяки реалізації нами програм із сурогатного материнства та донорства ооцитів.

    На нашому сайті розміщена проста та зрозуміла форма. Ті, хто зважилися на донорство яйцеклітини й кого влаштовує сума винагороди, заповнюють всі пункти та вказують своє ім'я, прізвище та по батькові, дату народження та місце проживання. Тут же дають про себе таку інформацію, як колір волосся та очей, кількість народжених дітей, дані про групу крові. Отримавши форму, ми неодмінно зв'язуємось з її відправницею, і після попередніх переговорів приступаємо до організації процедури донорства. Пам'ятайте про те, що всі передані нам дані будуть збережені в найсуворішому секреті.

    Нравится
    Twit
    +1
    Like it

    Для того, щоб стати донором, будь ласка, заповніть форму нижче і наш співробітник зв'яжеться з вами

    Стати донором, заповніть анкету і наш співробітник зв'яжеться з вами
    взяти участь

    Стати сурогатною мамою, заповніть анкету, і наш співробітник зв'яжеться з вами
    взяти участь

    Про нас

    Стати сурогатною матір'ю - легко, якщо звернутися до надійної компанії. Наша агенція займається супроводом програм сурогатного материнства в Україні з 2011 року. Ми ставимося до наших сурогатних мам з повагою, надаємо їм всебічну підтримку та допомогу.

    Компанія
    • Про нас
    • Законодавство
    • Донорство яйцеклітин
    • Сурогатне материнство
    Контакти
    +38 (050) 800-00-10;

    +38 (050) 331-25-25

    (з 9-00 до 18-00)

    Ми в соціальних мережах:

    © Canadian Medical Care, 2011-2019