Важная фраза про этот бизнес
  • +38 (050) 331-25-25
  • Рус
  • Укр
Сурогатне материнство в Україні
  • Про нас
  • Донорство яйцеклітин
  • Сурогатне материнство
  • Контакти
  • Запитання-відповіді
  • Відгуки
  • Статті
  • Рус Укр
  • Главная
  • Статті
  • Сурогатне материнство в Україні

Сурогатне материнство в Україні

10 років
Наша агенція займається супроводом програм сурогатного материнства в Україні з 2011 року
24 години
Особистий куратор, який буде доступний для Вас 24 години й надаватиме всю необхідну допомогу та підтримку
200 матусь
Понад двісті сурогатних матусь благополучно народили малюків для найщасливіших батьків

Сьогодні близько 15% (за деякими даними 20%) сімейних пар у світі страждають від порушення репродуктивної функції обох або одного з подружжя. Безпліддя має різні причини та прояви. Однак, незалежно від генезису, цей діагноз робить нещасними сотні тисяч людей. Попри високий рівень розвитку медичних технологій, терапія проблем фертильності, на жаль, не завжди дає позитивні результати. В такому випадку на допомогу бездітним сім'ям можуть прийти допоміжні репродуктивні технології. Одна з таких технологій – сурогатне материнство.

Звернутися за допомогою до агентства чи клініки для участі в програмі сурогатного материнства — складне і дуже відповідальне рішення. Процедура з масою нюансів та досить затратна. Тому вкрай важливо не помилитися з вибором фахівців, які проведуть потенційних біологічних батьків по всьому шляху до досягнення заповітної мети — появи довгоочікуваного малюка. І розпочинати цей процес варто з вибору країни, в якій проводитиметься програма. Однією з найсприятливіших країн для сурогатного материнства є Україна. Перша вдала сурогатна вагітність на пострадянському просторі була в Україні. 1995 року в Харкові на світ з'явилася дівчинка, яку виносила її бабуся. З того часу репродуктивні технології в Україні безперервно удосконалюються, розвиваються. Чому саме ця країна? В Австрії, Норвегії, Німеччині, Франції, ряді штатів США сурогатне материнство не дозволене і карається кримінально. Законодавство деяких країн зовсім не регулює цю допоміжну репродуктивну технологію (Бельгія, Греція, Фінляндія, Ірландія). У Данії, Великій Британії, Австралії, Канаді, Ізраїлі, Іспанії, Нідерландах ця репродуктивна технологія законна, але з великою кількістю обмежень і лише на некомерційній основі. В Україні гестаційне сурогатне материнство є абсолютно легальним. Законодавство, що регламентує застосування допоміжних репродуктивних технологій на території України, визнане одним із найкращих у світі.

На цей момент вже розроблено та прийнято до виконання достатню кількість протоколів та підзаконних актів, керуючись якими працюють українські агенції та клініки з сурогатного материнства. Законодавство передбачає багатоступеневий захист біологічних батьків, який цілком виключає можливість сурогатної матері якимось чином претендувати на дитину. Біологічні батьки абсолютно законно та без будь-яких проблем оформлюють свої батьківські права. Легальність використання сурогатного материнства дозволяє проводити суворий та жорсткий відбір жінок, які бажають стати сурогатними матерями. До баз даних сурогатних матерів потрапляють виключно ті, чиє здоров'я знаходиться у чудовій формі. Крім того, в українських репродуктивних клініках та агенціях існують обов'язкові правила відбору. Бути сурогатною матір'ю в Україні жінка може, якщо: вік кандидатки не менше 18 і не більше 35 років; • вона має як мінімум одну свою здорову дитину; • в анамнезі немає соматичних та психічних захворювань; • підтверджено відсутність шкідливих звичок. Усі кандидатки проходять ретельний медичний та психологічний скринінг. Якщо всі тести та аналізи пройдено, їх результати відповідають нормі, а психолог дав свій позитивний висновок, анкету жінки розміщують у базі даних сурогатних матерів. Також слід врахувати, що українці — генетично здорова нація. Молоді жінки у своїй більшості знаходяться в прекрасній фізичній формі, що дозволяє без проблем виносити й народити здорову дитину. Генетичне здоров'я набуває особливої ​​важливості, якщо йдеться про донорів ооцитів. Безумовно, всі донори яйцеклітин проходять каріотипування, але високий відсоток здорових людей гарантує більше пропозицій та максимальне скорочення терміну очікування донорської гамети. В Україні досить високий рівень санітарної культури, освіти та інтелігентності населення.

Суспільство лояльно ставиться до людей, які вдаються до допомоги й до самих сурогатних матерів. У цій країні буде комфортно як біологічним батькам, так сурогатній мамі. Україна перебуває в Європі, що робить її привабливою ще й із територіальної точки зору. Важливим чинником є ​​низька вартість програми. За високого рівня професіоналізму українських генетиків та репродуктологів участь у програмі з сурогатного материнства в Україні в середньому обходиться від тридцяти до п'ятдесяти тисяч доларів США, при тому, що аналогічна програма в США коштуватиме близько ста п'ятдесяти тисяч. На сьогодні Україна займає одну з провідних позицій у світі за репродуктивними технологіями. Українські фахівці успішно застосовують новітні технології та розробки, а українська медична школа завжди була на високому професійному рівні.

Нравится
Twit
+1
Like it

консалтинг (4) стать суррогатной матерью (1) бізнес (5) стратегія (5) суррогатное материнство (1) ідея (1) Донорство яйцеклеток (1)

Стати донором, заповніть анкету і наш співробітник зв'яжеться з вами
взяти участь

Стати сурогатною мамою, заповніть анкету, і наш співробітник зв'яжеться з вами
взяти участь

Про нас

Стати сурогатною матір'ю - легко, якщо звернутися до надійної компанії. Наша агенція займається супроводом програм сурогатного материнства в Україні з 2011 року. Ми ставимося до наших сурогатних мам з повагою, надаємо їм всебічну підтримку та допомогу.

Компанія
  • Про нас
  • Законодавство
  • Донорство яйцеклітин
  • Сурогатне материнство
Контакти
+38 (050) 800-00-10;

+38 (050) 331-25-25

(з 9-00 до 18-00)

Ми в соціальних мережах:

© Canadian Medical Care, 2011-2019